O Nas

ALJA Dom  - solidny deweloper

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską. Działamy na lokalnym rynku od ponad piętnastu lat.
W latach 2007-2018 jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, od marca 2018r inwestycje realizujemy pod firmą ALJA DOM Wosiński Spółka komandytowa.

Nasza specjalność to budowa kameralnych zespołów domów jednorodzinnych: zarówno wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej jak i w zabudowie segmentowej.

Wszystkie projekty realizujemy od podstaw: począwszy od zakupu gruntu, projektów wykonawczych, przez uzyskanie stosownych pozwoleń, wykonawstwo, aż po przekazanie budynków do użytkowania – tym sposobem zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę.

Przez dekadę obecności na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie i stworzyliśmy wymarzone domy dla naszych Klientów. Kreatywne podejście do architektury i troska o każdy detal sprawiają, że zyskaliśmy ich pełne uznanie.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Działalność prowadzimy wyłącznie w oparciu o kapitał własny, troszcząc się o regulację stanu prawnego każdego przedsięwzięcia.

Za priorytet uznajemy, by nasza obecność na rynku kojarzyła się z najwyższą jakością i profesjonalną obsługą. Właśnie dlatego każdego dnia działamy zgodnie z dewizą: „Dla oczekujących więcej”, oferując naszym Klientom jakość, solidność, komfort i bezpieczeństwo – bez żadnych kompromisów.

Dane rejestrowe:

ALJA Dom Wosiński Spółka komandytowa, REGON 369399909, NIP 1182165083

Siedziba firmy:
05-092 Łomianki, ul. Graniczna 28a